O nas

Jesteśmy zamieszkałymi w Szczecinie praktykującymi lekarzami weterynarii.

Nasza przygoda z dobermanami rozpoczęła się w 1992 roku, kiedy to w naszym domu pojawiła się suczka Dora. Pomimo iż nie posiadała rodowodu, jej uroda w połączeniu z nieprzeciętną inteligencją i temperamentem oczarowały nas do tego stopnia, że z pierwszego (i jedynego) miotu w roku 1995 zachowaliśmy dla siebie jej syna Baksa.

Baks był naszym wiernym towarzyszem i przyjacielem. Właśnie te dwa psy sprawiły, iż dzisiaj nie wyobrażamy sobie naszego domu i życia bez dobermanów. W roku 2000 opuściła nas ośmioletnia Dora . Natomiast w roku 2006 opuścił nas jedenastoletni już Baks.

W myśl przysłowia, iż coś się kończy, a coś zaczyna, oprócz straty Baksa rok ten, przyniósł narodziny Alabamy, które z perspektywy czasu można również odczytywać jako narodziny naszej obecnej hodowli psów rasowych. 

W roku 2008 nasza rodzina powiększyła się o kolejnego psa. Do Alabamy dołączył Ali Amaro (nazywany przez nas po prostu Maro) W wyniku połączenia ich imion powstała nazwa naszej hodowli Alamaro (ALAbama+MARO).

Serdecznie zapraszamy do odwiedzin naszej strony.
Anna i Radosław Siecińscy